برندهای معتبر دوربین های مدار بسته

چگونگی شناخت برندهای معتبر دوربین های مدار بسته

انتخاب نمودن برندهای مناسب جهت دوربین های مداربسته به شدت حیاطی می باشد ، در این مقاله به شرح روش های که می تواند به کاربر کمک نمایید جهت انتخاب دوربین مناسب و شناسایی دوربین مناسب با دوربین های نامناسب می پردازیم :

  • قیمت دوربین نشانگر کیفیت آن نیست

اشخاصی که آشنا نیستند جهت انتخاب دوربین با کیفیت مناسب این تصور را دارند که کیفیت دوربین با قیمت دوربین رابطه مستقیم دارد ، در صورتی که بدین گونه نیست ، این افراد تصور دارند که هرچه میزان قیمت دوربین گران تر باشد کیفیت مناسب تری دارد بنابراین اقدام به خرید دوربین می نمایند .

  • چیپ دریافت کننده تصویر

چیپ های دیافت کننده تصویر توسط دو شرکت sony و sharp تولید می شوند ، توجه به این نکته الزامی است که کاربر باید بداند کیفیت چیپ های دوربینی های سونی تا حدی بالاتر از دوربین های شارپ می باشد بنابراین دوربین های که در ساختار خود از چیپ های سونی استفاده می نمایند دارای کیفیت مناسب تر می باشند .

در زمان خرید اشخاص می توانند از فروشنده جهت CCD دوربین ها سوال نمایند تا آسان تر بتوانند یک دوربین با کیفیت را انتخاب نمایند .

  • جزئیات در کاتالوگ

اکثر شرکت های که تولید کننده دوربین مدار بسته می باشند همراه با دوربین اطلاعات جامع تر و کاملی را در خصوص دوربین های خود در اختیار کابران و مشتریان قرار می دهند .

site3

  • پرهیز از دروغگویی

برخی از شرکت های تولیدکننده دوربین ها به خصوص تولید کننده دوربین های مداربسته اطلاعاتی را بیان نموده که واقعی نبوده به عنوان مثال می توان به این نکته اشاره نمودکه دوربین های که ارزان وکوچک باشند و دارای کیفیت تصویر 800 تیوی لاین را در کاتوگ معرفی می نمایند که این امر واقعی نمی باشد .

اشخاص با داشتن کمی تجربه و اطلاعات در خصوص دوربین ها به آسانی اطلاعات غیرواقعی را شناسایی نمایند و از خریداری محصول بی کیفیت اجتناب نمایند .

  • بهره بردن از تجارب دیگران

بهترین راه جهت خرید دوربین های مدار بسته استفاده از تجربه دیگران می باشد ، به اشخاص توصیه می شود که از برندهای استفاده نمایند که چندین سال دارای مشکل نباشند و در پروژهای مختلف از آنها بهره گرفته شده باشد .

  • چک نمودن وب سایت تولید کننده

با مراجعه نمودن به وب سایت تولید کننده و چک نمودن وب سایت شرکت به درجه اعتبار آن پی برد .

منبع: سایت شرکت حامیان گستر

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − 7 =